Prosinec 2011

Pod maskou

9. prosince 2011 v 19:13 | AnoShek
Nevím jestli se jedná o masku jako že se chováme "nepřirozeně". Ale to je mi docela jedno, stejně budu psát o této "masce". Ale prosím, říkejme jí přetvářka. Každý má s tímto zkušenosti a neříkejte mi že ne! Byli jste smutní, ale nechtěli jste to dát najevo. Už kvůli tomu abyste někomu neublížily, ale někteří si neuvědomují že stejně vaši přátelé ví, že jste smutný/á nebo že se chováte podivně (nepřirozeně). Nejsem zastáncem přetvářky, ale nemohu říct že jsem tohle nikdy neudělala. Měli bychom tuhle "masku" všichni sundat ať už jste smutní či veselí, hezcí či oškliví, hloupí nebo chytří. Jste to prostě VY! A každý je originál! Mrkající


Chcete poradit?

8. prosince 2011 v 20:39 | A.N.E.T.T.T.T.Q.A
Ahooj!
Rozhodla jsem se pro mail na které mi budete posílat ůzné otázky ohledně grafiky :) Můžete se ptát na cokoliv. ;) Piště a teto e-mail- mail-for-my-blog@centrum.cz Pokud budete chtít nikdo se to nedozví na co jsi se mě ptala. Ale pokud já budu chtít abys to nikam nedal/a tak to tam prosím potom lidi nedávejte ;) díky moooc! Tak píííšte budu ráda ;)

OPAKUJI mail-for-my-blog@centrum.cz

Jde někdo na fb..?

8. prosince 2011 v 19:50 | A.N.E.T.T.T.T.Q.A
ÁÁÁÁ nudáááá! Jde někdo na fb?? budu ráda... ha vy nemáte my fb! dodám do menu ;)

Vtipná matematická uloho :)

7. prosince 2011 v 19:10 | A.N.E.T.T.T.T.Q.A
Zadání:
Maminka je dnes o 21 let starší než její dítě. Za 6 let bude dítě 5x mladší než maminka.
Otázka zní: "Kde je tatínek?"


Úloha není tak neřešitelná jak se zdá....Řešení:
dnešní věk dítěte = X
dnešní věk matky = Y
takže dnes platí: X+21 = Y
situace za 6 let: 5(X+6)=Y+6

řešíme jako soustavu dvou rovnic, dosadíme za Y:
5X+30=X+21+6

po zkrácení dostaneme: X = -3/4

Čili dítěti je dnes mínus třičtvrtě roku, což je devět měsíců.
Odpověď zní: "Tatínek je právě na mamince." :-)))
není ani důležité si číst zadaní. Spíš je duležitá odpověd :D .D

Pokrevní pouta

7. prosince 2011 v 19:03 | A.N.E.T.T.T.T.Q.A
Tak jo Saša (kamoška) mi vypučila volné pokračování VA!! Super. Už se těším až si ji přečtu. Jooo jsem velkej fanda tady těch různej mitoloickejch kravin xD :)

Mladý demostehenes

7. prosince 2011 v 17:38 | A.N.E.T.T.T.T.Q.A
OMG..! Uča nám řekla ať do patku uděláme krátký povídání o něčem. To se jí řekne! Já tam nechcu!!! Ale musím protože jsem dostala dvojku z četiny! si vymyslím něco na place. Stejnak nechcu postoupit tak co XD Když tak poradte xD Mám téma vánoce. Nic jinýho mě nenapadlo xD xD tk nic půak napíšu xD pp :)

xoxo AnoShek :) :** :D

Název článku. Pokud se chcete dozvědět jaké mé největší tajemství vyzradím přijdi sem :)

6. prosince 2011 v 20:22 | A.N.E.T.T.T.T.Q.A
Tak doufam že se na název článku nachytali xD

No chcu vám jenom říct že dneska už jako fakt končím, protože už je to tu docela nuda :(. Takže si stejnáč myslím že jsem toho udělala víc než dost .D. Co si myslíte vy? No stejnak neodepíšete tak je to jedno xD. Napsala jsem dneska asi čtyry články ne? Myslím teda. Ale jo to tak nějak bude xD. Tak já se mrknu na iproma.cz kde se mrknu na partičku. Pááá

P.S. napiště prosím vás nějakej komentář. Třeba nějakej upa ubohej je mi to fuk xD už mě to přestává bavit XD No tááák písněte budu ráda pak odepíšu :o))


P.P.S či P.S.S. xD Brzo bude nějaká soutěž. Chystá se. Téma bude GRAFIKA. Pokud se chcete přihlásit předem napiště do kmentářů, ale je to opravdu předčasné. Já ještě nemám nic připraveného. Bude to velké ok? Musí být nejmíň patnáct lidí xD Doufám že to zvládnu. njnxoxo AnoShek :) :** :D :D :D

Grafika aneb banner 3

6. prosince 2011 v 20:14 | A.N.E.T.T.T.T.Q.A
Táák jaksi mě to zabavilo udělala jsem už tři banery za dva dny toe dobrý ne? Já myslím že jo :D .D njn tak jukejte na to děcka xD xD


Co říkáte líbí?? :D

Banner 2

6. prosince 2011 v 19:23 | A.N.E.T.T.T.T.Q.A
Takže jsem vyrobyla druhý banner ale trošku ošklivější =) =D No i tak doufám že se bude líbit ;)KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM! POKUD UVIDÍM NĚKOHO BEZE ZDROJE OKAMŽITĚ NAHLÁSÍM!!

Dneska 2x na PC

6. prosince 2011 v 14:22 | A.N.E.T.T.T.T.Q.A
Tííí vole! dneska je rekord v chození na PC! Už jsem chtěla napsat na fb. Njn ta skleróza xD xD na všecko zapomínám. Ale i tak supr den. Žádný prověrky skoro žádný učení. A plno prdele (srandy, pro ty co to nechápou ;)) Teď už zachvilu budeme muset jít a pak tělák. docela se těším beztak budeme dělat na kruhách ty divný stojky xD a pak pudeme na hrazdu. Prdel nejwíc..! pomalinku máme ukončovat tak páá!


xoxo AnoShek :) :D :**