Leden 2011

Někdo se naboural do blogu!

8. ledna 2011 v 16:22 | A.N.E.T.T.T.T.Q.A
Jo! Někdo se mi naboural do blogu! Takže je tu i pár lidí kterým jsem dávala někdy heslo například na desing, ale i pár mích ,,kámošů" to ví. Proč v uvozovkách? Jestli se i tam nabourali tak to kámoši nejsou!

Jinak přešla jsem k tomu že my web dám jen těm kteří se aktualizovali! Jen těm tedy věřím! Tak jim to buď napíšu někde na blog ale hodně do zadu, aby to viděli JEN ony :-). Druhá možnost je že mi napíšou e-mail!

Pp

Ach....jo....!

3. ledna 2011 v 18:03 | A.N.E.T.T.T.T.Q.A
Oslava zrušena.... Sem napište SB kdo chce být ješte semnou SB, pokud se zítra do 18:00 nezapíšete budete navždy odloučeni....pp :-(

Uvidíme...

2. ledna 2011 v 18:10 | A.N.E.T.T.T.T.Q.A
Ahojky vypadá to tak že oslava nebude ale jenom, aktualizace tedy jestli chcete zůstat ješte SB na mém druhém NEW blogu! Informace o oslavě vám budu oznamovat předem...

Happy NEW YEARS!

1. ledna 2011 v 16:18 | A.N.E.T.T.T.T.Q.A
Ahojda a všem ještě jednou a naposledy přeji Happy NEW YEARS! Jinak přijďte na oslavu 3.1.2011. protože pro Vás budu mít špatnou i dobrou zprávu. A víte co? Já Vám to řeknu, ale odkazy atd. ne! Na ty si musíte hold počkat :-)

Špatná zpráva- Blog se bude rušit na konci oslavy!!! Blog má už rok  , jo je to možná málo ale pro mě ne, a já jsem si vybrala takové hezčí jméno pro blog, mě se hrozně líbí! xD Jo jo blog už je na světě! Byl vytvořen přesně 1.1.2010 v 0:00 hodin xD Je takový ,,Spešl" jinak bude SKORO stejný... Uvidíte proč skoro! Bude tam srozumitelnější Menu a rozcestníky! To už jsem toho vydrbnačila moc! Protože jde tam ještě o jednu VELKOU změnu, ale to už si opravdu musíte počkat!


Dobrá zpráva- Toto se spíš týká mých AFFS: Tak tedy, já nechci abyste ode mě odešli jen kvůli tomu že budu nebo teda mám nový blog! Proto Vám přesně v konec oslavy napíšu článek, který vás upozorní, že jestli budete chtít, tak ať se do komentářů zapíšete a bude nadále mím AFFS na New blogu! POZOR! Je určený limit do kterého to musíte stihnout! Pokud ten limit nestihnete už Vás nikdýýý nepříííjmu mezi AFFS! Ale nebojte budete mít celý jeden den na to abyste se zapsali!

Druhá dobrá zpráva- Mno a nezdá se Vám že tento blog už hodně zažil? Já jsem se na něm snažila fakt hodně dlouho, někdy jsem na něho čas neměla nebo mě prostě nebavil, ale teď každé té chvíle kdy jsem se ho nevěnovala je mi líto!A tento blog doufám už bude lepší! Že budu se snažit upozorňovat o pozastavení.


A závěr- Na anettttka.blog.cz bude ještě jedna oslava tedy 8.2.2011. Kdy bude oslava jednoho roku blogu!

Tohle už je všechno pápá!! :-) :*